Český výrobce kvalitních certifikovaných trezorů.

O firmě

Společnost Metalsafe s.r.o. byla založena s cílem přinést zákazníkovi komplexní nabídku bezpečnostních trezorů té nejvyšší kvality a úrovně zabezpečení. Ve snaze rozšířit nabídku a mít možnost reagovat na jakýkoliv požadavek zákazníka jsme se stali také výrobci trezorů. Naše společnost je schopna na přání zákazníka vybavit trezor speciálním popisem anebo věnováním, které může být gravírováno či jinak provedeno. Takovýmto způsobem se i trezor může stát jedinečným a reprezentativním darem. Díky vlastní výrobě bezpečnostních trezorů můžeme v současné době nabídnout více jak 30 typů vlastních trezorů v několik rozměrových a bezpečnostních modifikací.

Společnost Metalsafe s.r.o. kromě českého trhu dodává trezory na Slovensko, do Holandska, Německa, Chorvatska a Spojeného království.

Našimi zákazníky jsou fyzické a právnické osoby, které uvažují o bezpečném uložení cenností a dokumentů. Fyzické osoby si mohou vybrat z několika uživatelsky příjemných domácích trezorů různých velikostí a bezpečnostních tříd.

Pro firemní zákazníky, ať už se jedná o různé společnosti, banky, hotely a instituce máme připravené špičkové bezpečnostní trezory té nejvyšší kvality Samozřejmostí jsou archivační trezory žáruvzdorné, které podle stupně zabezpečení ochrání citlivé dokumenty a archivační digitální média po dobu minut před teplotami v rozmezí od 700°C až do 1300°C. Po konzultaci je možné navrhnout celý systém archivování různých druhů dokumentů s různou úrovní zabezpečení.

Pro zákazníky, kteří používají střelné zbraně a dle příslušných právních norem je musí bezpečně uskladnit, nabízíme několik druhů bezpečnostních trezorů zbraně včetně zabezpečení celých prostor bezpečnostními trezorovými dveřmi.

Trezory, které vyrábíme jsou testovány certifikovanými zkušebnami a odpovídají evropským normám pro bezpečnost a ohnivzdornost trezorů. Od roku 2016 také splňujeme normu ČSN EN ISO 9001:2009 v oblasti systému managementu kvality.