Český výrobce kvalitních certifikovaných trezorů.

Spolupráce s developery a prodejci nemovitostí

Jste developer nebo prodejce nemovitostí? Máme pro Vás nabídku spolupráce ve formě provizního velkoobchodního prodeje nebo zprostředkování prodeje trezorů MATELSAFE. Spolupráce se může skládat z více částí: 

1. Umístění trezoru ve vzorových bytech nebo komerčních prostorách s provizemi z prodeje na našem e-shopu.

Jak spolupráce probíhá? V případě zájmu Vám vytvoříme velkoobchodní kód, který jakýkoliv zákazník zadá při nákupu na našem e-shopu. S tímto kódem automaticky poskytneme slevu Vašemu zákazníkovi ve výši 10 % na trezor se základním klíčovým zámkem STANDARD, sleva se nevztahuje na příplatkové elektronické zámky. Z realizovaných obchodů s Vaším velkoobchodním kódem Vám bude vyplacená provize dohodnutá s naším obchodním zástupcem.


Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte našeho obchodního manažera pana Petra Lakomého, tel. +420 777 210 011

 

2. Zabezpečený úložný prostor do garážového stání

Jsme si vědomi velkého nedostatku úložných prostorů a menších rozměrů sklepních kójí. Proto jsme se rozhodli speciálně upravený archivační trezor DELTA 180 přesně do rozměrů parkovacímu stání, čímž umístěním dvou upravených trezorů vznikne až 2,2 m3 úložných prostorů pro uchování například druhé sady pneumatik nebo dalšího příslušenství. Archivační trezor je zajištěný klíčovým nebo elektronickým zámkem.

Jak spolupráce probíhá? V případě zájmu o spolupráci dohodneme speciální podmínky odběru a instalace nebo Vám vytvoříme velkoobchodní kód, který jakýkoliv zákazník zadá při nákupu na našem e-shopu . S tímto kódem automaticky poskytneme slevu Vašemu zákazníkovi ve výši 10 % na trezor se základním klíčovým zámkem STANDARD, sleva se nevztahuje na příplatkové elektronické zámky. Z realizovaných obchodů s Vaším velkoobchodním kódem Vám bude vyplacena provize dohodnutá s naším obchodním zástupcem.


Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte našeho obchodního manažera pana Petra Lakomého, tel. +420 777 210 011

 

3. Trezorové místnosti 

Pro vlastníky bytových jednotek dokážeme vytvořit a provozovat monitorované trezorové místnosti, které si mohou nájemci dlouhodobě pronajmout nebo zakoupit bezpečnostní schránku v monitorovaném prostoru bytového nebo komerčního domu. Trezorová místnost je sestavená z trezorů několika velikostí a bezpečnostních tříd. Vzorovou trezorovou místnost Vám rádi představíme v našem showroomu v Praze.

Provoz místnosti dokážeme zajisti ve spolupráci se správcem nemovitosti, případně s provozovateli PCO.


Máte zájem o více informací? Kontaktujte našeho obchodního manažera pana Petra Lakomého, tel. +420 777 210 011