Navigace: Úvodní strana >> Trezory a skříně na zbraně

Trezory a skříně na zbraně

Trezory a skříně na zbraně jsou určeny pro bezpečnou úschovu sportovních, loveckých a starožitných zbraní. Všechny nabízené trezory a skříně na zbraně jsou vybaveny vnitřní uzamykatelnou schránkou na střelivo. Ve dveřích jsou držáky na vytěráky, pro dlouhé zbraně jsou ve skříni speciální držáky hlavní. Trezory a skříně na zbraně splňují požadavky pro úschovu zbraní a munice podle zákona č. 119/2002 Sb. (zbraně kategorie A, B nebo C v počtu do 10 kusů nebo střelivo v počtu do 10 000 nábojů).


Nevíte si rady s výběrem správného trezoru, skříně na zbraně? Náš odborně vyškolený personál Vám pomůže při výběru správné skříně, trezoru na krátké i dlouhé zbraně.

Filtrování podle parametrů
Bezpečnostní třída podle EN 1143-1
Bezpečnostní třída podle EN 14450
Bezpečnostní třída podle ČSN 916012
Počet uložených zbraní

Trezor – Kombinovaná skříň na zbraně Z10/6

Kombinovaná skříň na zbraně je vhodným řešením pro uložení střelných zbraní a cenností a dokumentů. Vnitřní prostor zbraňové skříně je rozdělen na dvě části, jedna část je určena pro uložení dlouhých zbraní, druhá část je vybavena nastavitelnými policemi pro uložení pořadačů, šanonů s dokumenty, cenností a dokladů.

 
Detail
 

Trezor – Kombinovaná skříň na zbraně, Z08/4

Kombinovaná skříň na zbraně je velmi výhodným řešením pro uložení střelných zbraní a cenností a dokumentů. Vnitřní prostor zbraňové skříně je rozdělen na dvě části, jedna část je určena pro uložení dlouhých zbraní, druhá část je vybavena nastavitelnými policemi pro uložení pořadačů s dokumenty nebo jinými cennostmi.

 
Detail
 

Trezor, skříň na zbraně Z05

Trezorová skříň na zbraně a střelivo s vnitřní uzamykatelnou schránkou. Do skříně na zbraně můžete uložit dlouhé i krátké zbraně, munici a střelivo až do počtu 10 000 kusů nábojů.

 
Detail
 

Trezor, skříň na zbraně Z06

Trezorová skříň na zbraně a munici s vnitřní uzamykatelnou schránkou. Do trezorové skříně na zbraně můžete bezpečně uložit dlouhé i krátké zbraně, střelivo a munici až do počtu 10 000 kusů nábojů.

 
Detail
 

Trezor, skříň na zbraně Z08

Trezor, skříň na zbraně a munici s vnitřní uzamykatelnou schránkou. Do skříně na zbraně můžete uložit dlouhé i krátké zbraně, munici a střelivo až do počtu 10 000 nábojů.

 
Detail
 

Trezor, skříň na zbraně Z10

Trezorová skříň na zbraně a střelivo s vnitřní uzamykatelnou schránkou. Do skříně na zbraně můžete uložit dlouhé i krátké zbraně, vytěráky, munici až do počtu 10 000 nábojů.

 
Detail
 

1 – 6/6